Hava Durumu

:

:

:

TAPARİD Kongresinde Cumali Erbay Güven Tazeledi

30 Mayıs 2024 Perşembe 03:42

SONMANŞET.COM- Kısa adı TAPARİD olan Tarsus Paketleme ve Tarım İşçileri Derneği'nin olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı ve mevcut Başkan Cumali Erbay ekibiyle birlikte yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

TAPARİD Kongresinde Cumali Erbay Güven Tazeledi

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET.COM- Kısa adı TAPARİD olan Tarsus Paketleme ve Tarım İşçileri Derneği’nin olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı ve mevcut Başkan Cumali Erbay ekibiyle birlikte yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Abacı İş hanında bulunan TAPARİD hizmet binasında yapılan genel kurul toplantısına Başkan Cumali Erbay ve Yönetim Kurulu ile birlikte kalabalık bir üye katılımı sağlandı.

Divan teşekkülünden sonra saygı duruşunda bulunulduktan sonra İstiklal Marşın okundu. Yönetim ve Denetim Kurulu raporlarının okunup, ibra edilmesinden sonra seçimlere tek liste halinde gidildi.

Cumali Erbay başkanlığında yapılan genel kurul toplantısında Yönetim Kurulu asil ve yedekleri şöyle belirlendi:

“Cumali Erbay, Emin Tamuçu, Alpay Öksüz, Cahit Çetin, Necdet İvrendi , Mehmet Ali Kara, Derviş Erol, Orhan Çelebi , Abidin Atik, Hasan Erbey, Abdulselam Dayan, Akif Baykara, Selahattin Öner, Ekrem Başak, Mehmet Yüksel, Mustafa Yılmaz, Nurettin Tuncer, Eyüp Çitrez, Mustafa Şeker

Genel Kurula katılan tüm üyelerin tam desteğini alarak TAPARİD Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Cumali Erbay ve Yönetim kurulu üyeleri, genel kurul toplantısına katılan ya da katılamayan tüm üyelerine teşekkür ederek, “Biz üyelerimize fedakarca büyük bir özveriyle çalışarak hizmet veriyor ve onların haklarını korumak ve yaşam standartlarını yükseltip refah düzeylerini arttırmanın çabası içindeyiz. Bundan sonra da aynı şevk ve azimle yoğun bir şekilde üyelerimizin haklarının korunması ve iyileştirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Tarsus’un Türkiye’nin en önemli tarım havzalarından birisi olduğunu ve bereketli topraklar üzerinde kurulmuş olduğunu, bu nedenle tarımsal üretime ciddi anlamda katkı sağladıklarını belirten Başkan Cumali Erbay ve Yönetim Kurulu üyeleri, son zamanlarda ciddi anlamda sorun yaratan yabancı uyruklu Elciler ve kayıt dışı iş yapan Elcilerin durumlarına engel olunması konusunda her zaman olduğu gibi sakin bir şekilde davranarak, yasaların gerektirdiği şekilde hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

TAPARİD Başkanı Cumali Erbay, “Dernek Yönetimi olarak, tüm üyelerimizle el ve gönül birliği içinde kanunların ön gördüğü şekilde rızkımız için, evimizin, çoluk çocuğumuzun nafakasını çıkarmak için işimizi en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Herhangi bir olumsuz durumda ise görevimiz durumu ilgili güvenlik yetkililerine bildirmek olacaktır”şeklinde sözlerini tamamladı.

 

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.