Hava Durumu

:

:

:

Doç.Dr.Özbozkurt ve Dr. Yeşilkuş, Proje Sonuçlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sundu

13 Mart 2024 Çarşamba 16:32

SONMANŞET.COM- AKADEMİ Derneği Başkanı, bilim insanı ve köşe yazarı Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile BM Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Gençlik Girişimi Programı Sürdürülebilirlik Elçisi ve Akademi Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Yeşilkuş, dünyada ilk kez literatüre kazandırdıkları ve ardından uygulamalı olarak gerçekleştirdikleri Nörostratejik Yönetim projesine ait araştırma sonuçlarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a takdim etti.

Doç.Dr.Özbozkurt ve Dr. Yeşilkuş, Proje Sonuçlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sundu

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET.COM- AKADEMİ Derneği Başkanı, bilim insanı ve köşe yazarı Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Gençlik Girişimi Programı Sürdürülebilirlik Elçisi ve Akademi Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Yeşilkuş, dünyada ilk kez literatüre kazandırdıkları ve ardından uygulamalı olarak gerçekleştirdikleri Nörostratejik Yönetim projesine ait araştırma sonuçlarını, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takdim etti.

Nörostratejik Yönetim projelerini Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunan Doç.Dr. Onur Başar Özbozkurt ve Dr. Fatma Yeşilkuş, “Ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında büyük katkı sunacağını öngördüğümüz ve ihracat gerçekleştiren iş insanlarımızın strateji oluşturma süreçlerini beyin temelli olarak keşfettiğimiz bu önemli araştırmanın sonuçlarını sizlere takdim etmekten onur ve gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Özbozkurt ile Yeşilkuş ayrıca yaptıkları açıklamada, “Nörostratejik Yönetim projemizi beğenerek inceleyen ve kıymetli vaktini ayıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’ye tekrardan saygılarımızı ve teşekkürlerimizi iletiyoruz. Nörostratejik Yönetim projelerinin sonuçlarına ilişkin detayları yakın zamanda ülke genelinde kamuoyuyla paylaşıyor olacağız.” ifadesinde bulundu.

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.