Hava Durumu

:

:

:

Türkiye'de Sigortacılığın Kalbi Tarsus'ta Attı

29 Haziran 2019 Cumartesi 02:14

SONMANŞET.COM-TARSUS Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TSO), 140.'ncı kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Sigortacılığın sorunları ve çözüm yollarının görüşüldüğü etkinlikte, deyim yerindeyse “Sigortacılığın kalbi Tarsus'ta attı” dedirtti.

Türkiye'de Sigortacılığın Kalbi Tarsus'ta Attı

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET.COM-TARSUS Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO), 140.’ncı kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Sigortacılığın sorunları ve çözüm yollarının görüşüldüğü etkinlikte, deyim yerindeyse “Sigortacılığın kalbi Tarsus’ta attı” dedirtti.

Sigortacılık düzenleme ve Denetleme Kurulu (S.D.D.K) ile Sigorta Sektörünün 2023 Vizyonu, Hedefi ve beklentilerini içeren panel Amerikan lisesi salonunda gerçekleştirildi.

Hürriyet Gazetesinden Noyan Doğan’ın moderatörlüğünü yaptığı panelde Hazine ve Maliye Bakanlığı müsteşar yardımcısı Dr. Ahmet Genç, Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdür vekili Murat Kayacı, Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreteri Mehmet Akif Eroğlu ve TOBB SAİK Başkanı Levent Korkut konuşmacı olarak katıldı.

Sektörün sorunları ve çözüm önerileri ile 2023 vizyonu ve hedeflerinin masaya yatırıldığı etkinliğe oldukça kalabalık bir topluluk katıldı.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren sigorta acentalarının da geniş bir katılımda bulunduğu toplantı yoğun ilgi gösterildi.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Müdürü Murat Hakseven’in sunumunun yer aldığı etkinliğin son derece iyi organize edilmesinde en büyük faktör olarak, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak ile Ticaret ve Sanayi Odası’nın Sigorta Komitesinde görev yapmakta olan Osman İnandıoğlu, Arzu Yıldız, Tahsin Eker ve Salih Özçelikçi’nin büyük safer gösterdiği gözlendi.

Sigortacılık sektörünün gündemindeki sorunlar ve çözüm önerilerinin ciddi bir şekilde görüşüldüğü etkinlik; sigortacılık sektörünün sorunlarını tespit etmek, sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretmek, sorunların yerel ve ulusal mercilere aktarılması amacıyla düzenlendi.

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.