Hava Durumu

:

:

:

Tekin Çelik: İYİ Parti Tarsus’a da İYİ Gelecek

01 Şubat 2018 Perşembe 14:19

SONMANŞET.COM- İYİ Parti İlçe Bakanı Mustafa Tekin Çelik Tarsus'ta Basın mensupları ile buluştu.

Tekin Çelik: İYİ Parti Tarsus’a da İYİ Gelecek

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET GAZETESİ- İYİ Parti İlçe Bakanı Mustafa Tekin Çelik Tarsus’ta Basın mensupları ile buluştu.

İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Tekin Çelik, ilçe yöneticileriyle bir restaurantta bir araya geldiği basın mensuplarına hitaben yaptığı konuşmada, “Meral Akşener Hanımefendi’nin Genel başkanlığında Türkiye’de kuruluşunu tamamladıktan sonra İl ve arkasından İlçelere verilen görevler doğrultusunda tarafıma tevdi edilen Tarsus İlçe Başkanlığı görevinin akabinde çalışmalar yapılmış ve Tarsus’u temsil edecek İYİ parti İlçe yönetim kurulu oluşturulmuştur.’’ İfadesini kullandı.

Mustafa Tekin Çelik ‘’İnanıyorum ki bu yönetim kurulu Genel Başkanımızın Teşkilatlarımıza vermiş olduğu mesajlar doğrultusunda görevini en iyi şekilde yapacak ve ülkemizde yaşadığımız siyasi boşluğu Genel Merkezimiz, Tarsus’taki siyasi boşluğu ’da Tarsuslu vatandaşlarımızla birlikte biz doldurmaya çalışacağız.

İnsanlarımızla bire bir kurduğumuz ilişkilerle onların kalbine girecek, gönüllerini kazanacak, Genel Başkanlığımızdan aldığımız güç ve destekle ‘de Türkiye’de olduğu gibi Tarsus ve Mersin’in genelinde varlığımızı kabul ettirip iddialı bir seviyeye geleceğiz.’’ dedi.

Sözlerine devam eden İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Tekin Çelik’’ Tarsus’ta parti binamız,  Langen Bulvarının başındaki Galip Ekenler Apartmanının B bloğundadır. Fiziki eksikle tamamlanmış ve halkımıza hizmetine sunulmuştur. Yoğun bir ilgi ve alaka olduğunu memnuniyetle belirtmek isterim. İlk iki günde 383 kayıt yapılarak Mersin’de bir rekor kırılmıştır. İnşallah kayıtlarımız devam edecek ve hedeflediğimiz üye sayısında çok kısa sürede ulaşılacaktır.” dedi ve konuşmasını şöyle srdürdü:

“Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımızdan aldığımız talimat doğrultusunda parti delegasyonu belirlenerek  İYİ Parti İlçe Kongremiz  11 Şubat Pazar günü Tarsus-Adana yolu  üzerindeki Yıldırımlar Park Restaurant’ta yapılacaktır. Kongremize bütün basın mensuplarımızı buradan davet ediyor, ayrıca davetiye ulaştıracağımızı da belirtmek istiyorum.

Parti olarak ülkemizin bölünmez bütünlüğünden bu yana  Kurtuluş Savaşımızın eşsiz kahramanı Başkomutan, cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Atatürk’ün ilklerini esas alan, Türkiye Cumhuriyeti’ni milletler topluluğunun bağımsız, egemen , şerefli ve itibarlı bir üyesi olarak etkin bir bölgesel güç ve lider ülke yapmayı; böylece bölge ve dünya barışına katkı sağlamayı hedeflemektedir. Tarsus teşkilatı da aynı çizgide yürümeye kararlıdır.

Anayasamızın ilk dört maddelerinden taviz vermeyiz ve tartışmaya girmeyiz. Demokrasi vazgeçilmezimizdir. İnsan hakları, adalet, eşitlik, özgür düşünce , hür irade, liyakat bağımsız ve tarafsız yapı denge ve denetim sistemleri gibi demokratik hukuk devletleri temel kavram ve ilkelerini benimseyen bir yapıdan ödün veremeyiz. Parti olarak tek başına iktidar hedefimizdir hiçbir partiye yakın hiçbir partiye uzak değiliz, vatanımıza bayrağımıza dinimize düşman olanlar hariç. Hedeflerimizden en büyüğü milli gelirlerimizi yükseltmek ve üretim ekonomisini yeniden tesis etmektir. İlerleyen günlerde parti politikamızın tanıtımı ayrıca yapılacaktır.’’

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.