Hava Durumu

:

:

:

Mehmet Yıldız'dan Canlı Yayında Birlik Çağrısı

27 Kasım 2018 Salı 17:12

SONMANŞET.COM- AK Parti Tarsus ilçe teşkilatında uzun yıllardır değişik kademelerde görev yapan, eski İlçe Başkanı, Belediye Meclis üyesi Mehmet Yıldız, partili diğer aday adaylarına açık çağrıda bulunarak “birlik mesajı” verilmesi gerektiğini vurguladı. Tarsus Star Radyo TV'de canlı yayına çıkan Mehmet Yıldız, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Mehmet Yıldız'dan Canlı Yayında Birlik Çağrısı

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET.COM- AK Parti Tarsus ilçe teşkilatında uzun yıllardır değişik kademelerde görev yapan, eski İlçe Başkanı, Belediye Meclis üyesi Mehmet Yıldız, partili diğer aday adaylarına açık çağrıda bulunarak “birlik mesajı” verilmesi gerektiğini vurguladı. Tarsus Star Radyo TV’de canlı yayına çıkan Mehmet Yıldız, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

AK Parti Tarsus Belediye Başkan aday adayı Mehmet Yıldız; Tarsus Star Radyo TV Kurucusu Ali Kemal Köseoğlu, AA ve TRT Tarsus Temsilcisi-Son Manşet Gazetesi sahibi Selahattin Özbozkurt ve Akdeniz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Habertürk Temsilcisi Hakan Bulut’un sorularını yanıtladı.

Programda kendisine yöneltilen “adaylar belirlendikten sonra, parti içinde yaşanan küskünlüklerin oluşmaması için ne yapılması gerekir?” sorusunu yanıtlayan Mehmet Yıldız, “Ben buradan tüm aday adayı olan arkadaşlarıma açık çağrıda bulunuyorum. Gelin kol kola verelim, Atatürk caddesinde yürüyerek halkımızı selamlayalım. Başarı birliktelikten, bütünleşmekten geçmektedir. Bu konuda ilçe teşkilatımızın öncü olarak çalışma yapmasını bekliyorum” dedi.

Tarım Gıda OSB konusuna sıcak baktığını ve biran önce bitmesini beklediğini kaydeden Mehmet Yıldız, özellikle Üniversite konusunun kendisini çok heyecanlandırdığını belirterek, “Tarsus Üniversitesi’nin kampüsünün oluşmasıyla kentin sosyal ve ekonomik hayatı canlanacaktır. Bu proje beni gerçekten çok heyecanlandırıyor” dedi.

Samimi programda yapmayı hedeflediği çalışmalardan da bahseden AK Parti Tarsus Belediye Başkan a. Adayı Mehmet Yıldız, “Bütünleştirici bir belediye anlayışını yaşama geçirmeyi hedeflediğini kaydetti.

Mehmet yıldız, “Bugün burada bulunan Belediye Başkan aday adayı kardeşlerimizin hangisi takdir görürse onlarla beraber çalışacağıma söz veriyorum.

Ben   partimize 2009 yılından bugüne kadar il Genel Meclis Üyesi, İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği ve il  Demokrasi Hakim Heyeti asil üyeliği gibi görevlerde bu yüce millete hizmete vesile olan partimin organlarına teşekkürü bir borç bilirim ve Cenabı Allaha hamd ediyorum.

 

Bundan 2 yıl önce ilçe başkanlığından ayrıldığımda kimseye küskün ve kırgın olmadığımı belirtmiştim ve Hz.  Mevlana’nın dediği gibi “Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük” demiştim. Hz. Mevlana’nın dediği gibi ne zaman bilmem sen yeter ki o kapıda durmasını bil, Bu kapı açılır sen yeter ki vurmayı bil demiş.

İnsan niyet ile nasip arasında bir çizgide yaşar. Allah niyetimizi Salih nasibimizin de hayırlı etsin. 10 yıldır Ak partide tarlada izi olan nefer olarak başka bir bahar olarak addettiğim millete hizmet yolunda Tarsus Belediye başkan aday adaylığımı saygıyla ifade ve ilan ediyorum. Cenabı Allah yar ve yardımcımız olsun.

Atalarımdan beri içinde yaşadığım bu şehre hizmet etmek amacı ile yola çıkarken aile içerisinde en değerli varlıklarımız gençlerimiz için bu şehri mamur bir hale getirmek hepimizin görevidir ve önemlidir.

Benim derdim Tarsus, Benim derdim gençlerimiz, Benim derdim Türkiye. Benim derdim partimin bu şehirde başarılı olup kentin imar ve ihyasında söz sahibi olması. Gençler hazinemizdir. Gençler geleceğimizdir. Gençlere sahip çıkan geleceğe sahip çıkar.

 

Bu şehirdeki esnafların sorunlarından kentin mevcut potansiyelini verimli kullanmaya devlet imkanlarını da kullanarak yaşam standartları yükseltilmiş Akdeniz’in yıldızı, yükselen değeri yapmak için yaşam koşulları iyileştirilmiş mutlu ve huzurlu bir Tarsus için, Tarsus’u Ak Belediyecilik ile tanıştırmak için geliyoruz. Tarsus’u Akdeniz’in yıldızı yapmaya geliyoruz.”

 

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.