Hava Durumu

:

:

:

Kocamaz-Yılmaz-Erkoç TB’nda

05 Mart 2019 Salı 15:53

SONMANŞET.COM- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz ile beraberindeki heyet seçim çalışmaları kapsamında Borsayı ziyaret etti.

Kocamaz-Yılmaz-Erkoç TB’nda

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET.COM- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz ile beraberindeki heyet seçim çalışmaları kapsamında Borsayı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette açılış konuşması yapan Başkan Murat Kaya, Ayfer Yılmaz,Burhanettin Kocamaz, Tarsus İYİ Parti Belediye Başkan Adayıı Esin Erkoç ve beraberindekilere “Hoşgeldiniz” dedikten sonra Borsa meclisi ve üyeleri nezrinde ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Konuşmasında başkan adaylarına başarılar dileyen Başkan Murat Kaya konuşmasına şu şekilde devam etti.

" Sayın Yılmaz,  Tarsus her geçen gün önemli değişikliklere imza atmaktadır.Bizler STK'lar olarak bu değişiklikleri yarın için bugünden planlamamız gerekiyor.Siz Ankara da yıllarca Tarsus'u takip ettiniz. Tarsus için bizler de taşın altına elimizi koyduk.Ankarada taşın altındaki bir el olarak bugün bize ziyaretiniz bizleri sevindirdi.

 

Tarsus,Sizi geçmişte görev yaptığınız yıllarda ortaya koyduğunuz güzel çalışmalarla yakından tanıyor. Bugün sizin o günlerde dillendirdiğiniz ve gündeme alınmasını sağladığınız projelerin temelleri atıldı.Bizler bu konudaki emeklerinizi biliyor ve takdir ediyoruz.

 

Üniversitemiz kuruldu, Havaalanımız inşallah tamamlanmak üzere, bölgemizin kalkınmasına katalizör olacak ve işsizliği azaltacak Gıda İhtisas OSB'mizin yerleşke  faaliyetlerine başlandı, Teknoparkımız hayata geçiriliyor.

 

Biz projelerin ve yapılanların takipçisiyiz. Bizler iş adamı olarak sermayemizi yatırıma dönüştürme gayretindeyiz. Bölgesel anlamada kalkınmaya odaklı çalışmalarımıza destek olacak, yerel yönetim anlayışı bekliyoruz.İstihdamı ön planda tutacak yatırımları destekleyecek, teşvik edecek bir yerel yönetim istiyoruz.

 

Sayın Kocamaz yıllarca Tarsus'a hizmet verdi.Bu hizmeti Büyükşehre taşıyan başarılı bir Başkan. Yapılan hizmetler ortada. Vatandaşlar yapılanları, hizmetleri unutmuyor. Vatandaş objektif gözle görüyor. Bu açıdan yapılan hizmetler büyük bir kazanım. Biz işlerimizin, projelerin ve yatırımların takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Önümüzde bir seçim var , Allah yolunuzu açık etsin, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.

 

 

AYFER YILMAZ’IN KONUŞMASI

Yılmaz ise, Başkan Murat Kaya'nın heyecanına ortak olduğu ifade ederek Tarsus ve bölgede konuşulan projelerin birçoğunun bugün bitirilmiş olması gerektiğinin altını çizdi.

Yılmaz  şunları söyledi:

 

"Biz geçmişi yargılamak yerine önümüze bakmak ve bugünden itibaren ileriye dönük neler yapabiliriz,  ülkemizi ve insanını nasıl daha refaha çıkartır, sorunları çözeriz bunun hesaplarını yapıyoruz. Bizim için, bu bölge ve hatta ülkemiz için tarım önemli, sanayi önemli, turizm önemli, enerji, teknoloji önemli. Bütün bunlarda dışa bağımlılığın sona erdirilmesi önemli. Biz yeni bir yönetim, anlayışı ile hizmete varız diyoruz. İsrafa izin vermeyen, üreten, özgür, demokratik bir toplum meydana getirmek istiyoruz.Üreticiyi, üretimi destekleyecek her aktörün rolünü bozmadan tarımda 4.0 devrimini ortaya koyacak, üreten yeni genç nesli tarım sanayisi ile buluşturan bir yapı için çalışacağız. " dedi.

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz, konuşmasının devamında , kendisini büyükşehir belediye başkan adaylığına götüren süreç hakkında bilgiler aktararak,  neden belediye başkanı adayı olduğunu anlattı.

 

BURHANETTİN KOCAMAZIN KONUŞMASI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersinde demokrasiye karşı bir komplo kurulduğunu, Mersin halkının demokrasiye sahip çıkacağına ittifakın gönüllerde kurulacağına inandığını ifade etti.

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.

Arşiv