Hava Durumu

:

:

:

Kaymakam Otcu ve Tarsus Protokolü Yılbaşını Nerede Geçirdiyor

31 Aralık 2021 Cuma 23:55

SONMANŞET.COM- Kaymakam Kadir Sertel Otcu, Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Başkan yardımcıları, Emniyet Müdürü Ebubekir Fil, Jandarma Komutanı İnanç Marım ve diğer protokol mensupları, yeni yıl nedeniyle Devlet hastanesi, Polis Merkezleri, İtfaiye Amirliği, otoban gişeleri polis noktaları ve gişeleri ziyaret ettiler.

Kaymakam Otcu ve Tarsus Protokolü Yılbaşını Nerede Geçirdiyor

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET.COM- TARSUS’ta Kaymakam Kadir Sertel Otcu ve diğer protokol mensupları yılbaşı gecesini çeşitli ziyaretler ile kontrol ve denetimlerle geçiriyor.

Kaymakam Kadir Sertel Otcu, Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Başkan yardımcıları, Emniyet Müdürü Ebubekir Fil, Jandarma Komutanı İnanç Marım ve diğer protokol mensupları, yeni yıl nedeniyle Devlet hastanesi, Polis Merkezleri, İtfaiye Amirliği, otoban gişeleri polis noktaları ve gişeleri ziyaret ettiler.

Gittikleri her yerde görevli olanlara karanfil ve pasta götürerek yeni yıllarını kutlayan Kaymakam Otcu ve beraberindeki heyet, hastane ziyaretlerinde hastalar ve doktor ile hemşirelerin yeni yıllarını kutlayıp, geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Protokol mensuplarına Büyükşehir İtfaiye amirliğinde, Türk bayrağı armağan edildi.

Kaymakam Kadir Sertel Otcu, “Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri beraberinde getiren yeni bir başlangıçtır. 2021 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla yeni bir yıla giriyoruz. Son 2 yıldır dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını maalesef büyük küçük hepimizi etkiledi. Devletimizin aldığı etkili tedbirler ve vatandaşlarımızın da bu tedbirlere riayet etmeleri ile salgının olumsuz etkileri en aza indirildi, bununla birlikte salgınla ve salgının etkileri ile mücadelemiz topyekûn devam ediyor. 2022 yılında da koronavirüs tedbirlerine uygun hareket ederek kendimizi ve sevdiklerimizi korumaya devam edeceğiz” dedi.

Otcu, yeni yıl nedeniyle yaptığı açıklamada, “2022 yılında; ilçemizin ve ülkemizin kalkınması, refahı, sükûnu, huzuru, birliği ve dirliği en büyük dileğimizdir. Geride kalan 2021 yılının muhasebesini yaparken, 2022 yılının en iyi şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz. Baş döndürücü bir hızla değişen dünya şartları yeni fırsatları da beraberinde getirmektedir. Yapımı tamamlanan Yeni Müzemiz, Devlet Hastanemiz, Pamukluk Barajımız, yapımı devam eden Yeni Hükümet Konağımız, Uluslararası Çukurova Havalimanımız, 2 Organize Sanayi Bölgemiz ve yapımına başlanan Mersin- Gaziantep Hızlı Tren Hattımız ile Tarsus 2022 yılında Çukurova’nın parlayan yıldızı ve cazip kenti haline hızla geliyor. Sevgi, barış ve hoşgörü ilçesi Tarsus’ta bir yeni yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan dolayı mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Yeni yılın ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve barış getireceğine, ülkemizin daha da gelişip, güçleneceğine olan inancımız tamdır. Milletçe, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, karşı karşıya kaldığımız problemleri milli yardımlaşma ve dayanışma içerisinde çözebileceğimiz mutlaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, saygıdeğer Tarsusluların, ilçemizde görev yapan sivil, asker, tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının ve basın mensuplarının yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluk dileriz” şeklinde düşüncelerini paylaştı.

 

 

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.