Hava Durumu

:

:

:

Hisarcıklıoğlu'dan, Yrd. Doç. Dr. Onur Özbozkurt'a Övgü

21 Eylül 2017 Perşembe 13:48

HABER SPOTU.COM- ÇAĞ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, 3 yılda hazırlamış olduğu ve “Uluslararası İşletmecililik Faaliyetlerinde Politik Risk Yönetim Stratejilerinin Oluşturulması İle İlgili Olarak Türk İş Dünyası Ve Türk Yatırımcıların Algısı”nı incelediği, “Politik Risk” konulu doktora tez çalışmasını, aynı zamanda çalışmasında kendisiyle mülakat gerçekleştirdiği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na takdim etti.

 Hisarcıklıoğlu'dan, Yrd. Doç. Dr. Onur Özbozkurt'a Övgü

HABER SPOTU.COM- ÇAĞ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, 3 yılda hazırlamış olduğu ve “Uluslararası İşletmecililik Faaliyetlerinde Politik Risk Yönetim Stratejilerinin Oluşturulması İle İlgili Olarak Türk İş Dünyası Ve Türk Yatırımcıların Algısı”nı incelediği doktora tez çalışmasını, aynı zamanda çalışmasında kendisiyle mülakat gerçekleştirdiği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na takdim etti.

Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya ve Borsa Yönetici ve üyeleri ile iş dünyasının bir araya geldiği toplantıda konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Genç Akademisyenin gelecekteki başarılı çalışmalarına mutlaka destek olacağını ifade etti ve başarılı çalışmalarının devam etmesini temenni etti.

Hisarcıklıoğlu ayrıca, Yrd. Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt’a mikrofuna uzatarak çalışmasını anlatmasını istedi.

Yrd. Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ise kapsamlı çalışmasını özet bir şekilde anlatarak, “Bu süreçte en büyük desteği, gerçekleştirmiş olduğum mülakatlar doğrultusunda, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ve Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan ile birlikte Türkiye’de özel sektörün başkanı olarak sizden gördüm. Sizlere tekrardan çok teşekkür ediyorum. Sizlerle gerçekleştirmiş olduğum mülakatlar hem bilim dünyasına ışık tuttu hem de yatırımcılarımıza yol gösterecek değerli bir çalışma oldu. Sizlerin ülkemize olan katkılarınızı ve çalışmalarınızı da gururla takip ediyoruz. “ şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.