Hava Durumu

:

:

:

Halk Erkoç ve Kocamaz’ı Bağrına Basıyor

11 Mart 2019 Pazartesi 17:46

SONMANŞET.COM- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Tarsus'ta diğer iki adayın Esin Erkoç'la kıyaslanması mümkün bile değildir” dedi.

Halk Erkoç ve Kocamaz’ı Bağrına Basıyor

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET.COM- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Tarsus’ta diğer iki adayın Esin Erkoç’la kıyaslanması mümkün bile değildir” dedi.

Hafta sonu Tarsus’ta İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mimar Esin Erkoç ile birlikte Yarbay Şemsettin, Ferahim Şalvuz ve Anıt Mahallesindeki açık hava toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz yaptığı konuşmada, “Tarsusu emanet edeceğiniz kişi kardeşim Esin Erkoç’tur” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı, İYİ Parti İlçe Başkanı Daniyel Mercan ve meclis üyesi adaylarının  katılımlarıyla gerçekleşen açık hava toplantısında, Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde Demokrat Parti'den Ayfer Yılmaz'a ve Tarsus Belediyesinde İYİ Parti’den Esin Erkoç’a verilecek oyların, kentimizin geleceği açısından önemli olduğu ve demokrasi savaşında ise Türkiye Cumhuriyetinin büyük bir sınavdan geçeceği vurgulandı.

Yarbay Şemsettin, Ferahim Şalvuz Mahallesindeki muhteşem kalabalığa karşı konuşan Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, “Siyaset yaparken koltuğu kapmak için her türlü yalan, dolan, iftira, kumpas gibi dalavere işlerine ben girmem zaten ben bilmem. Benim için en önemli proje, kardeşlik ve birlikteliği sağlayarak bu kenti en iyi yere getirmektir” dedi. 

Mimar Esin Erkoç, “Eğer bunu sağlayabilirsek zaten bütün hizmetler çok güzel bir şekilde devam edecektir. Bütün insanlar beni çok sıcak karşılıyor. Herkes gülüyor, ellerini sıktığım zaman onların gözlerindeki ışığı ben hissedebiliyorum.

İnşallah bu ışığı seçimlerde de yansıtacağız ve sonrasında da hep birlikte hareket ederek bu kenti yaşanabilir hale getireceğiz. Herkesin düşüncesini alarak ortak projelerle ketimizi birlikte yönetmek istiyorum” diye belirtti.

Anıt Mahallesindeki açık hava toplantısında da aynı heyecan ve sevgi ile oluşan yoğun kalabalığa hitap eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise “bir Türk Milliyetçisi ve Ülkücü olarak üzerimize düşenleri yaptık. Ülkücülük öyle ucuz bir dava değildir. Bıyık sarkıtarak yada sadece bozkurt selamıyla ülkücü olunmaz. Ülkücü olmak demek, kentin değerlerine sahip çıkmaktır, ülkücü olmak demek Nusret Mayın gemisine, Danyal Peygambere sahip çıkmak demektir.

Benim tamamladığım pazarların yanına bir iki spor aleti gibi şeyler koyup sonra güya açılış yapıyorlar. Kim ne söylerse söylesin, bu kentte ne yaparsanız yapın Burhanettin Kocamaz’ın mührünü sökmeye gücünüz yetmez. Son beş yıldır, dağıyla taşıyla Mersinin 13 ilçesinin tamamına mührümüzü vurduk” dedi.

Oy pusulasında Mersin büyükşehirde Ayfer Yılmaz hanımefendi için Kırat’ın böğrüne, yine Tarsus için sevgili kardeşim Esin Erkoç hanımefendi içinde İyi Parti güneş’in altına evet mührünü basacaksınız.

İnanın, gönül rahatlığı ile söylüyorum ki, Esin hanımla Tarsus belediyesinde yıllarca çalıştık kendisi bir mimar olarak geçekten bilgili, birikimli vizyonu olan gerçekten bu kente verimli olacak en layık arkadaşımız. Diğer iki adayın Esin hanımla kıyaslanması bile mümkün değildir.

Şayet 25 yıllık hizmet dönemimde sizlere bir şeyler verebildiysem onun hakkı için Tarsus’ta Esin hanımı, Mersin’de de Ayfer Yılmaz’ı Mersinde belediye başkanlığı koltuğuna oturtmanızı talep ediyorum dedi.

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.

Arşiv