Hava Durumu

:

:

:

Başkan Halil Şekerci’ye Üyelerinden Tam Destek

13 Ocak 2022 Perşembe 14:46

SONMANŞET.COM- Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan üyeliklerine ise Erdoğan Yalçın, Duran Şen ve Cumali Taş getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası oda çalışma raporu ve denetim kurulu raporu Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de okunarak oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda gündem maddeleri

Başkan Halil Şekerci’ye Üyelerinden Tam Destek

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SONMANŞET.COM- Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası’nın yapılan olağan genel kurulunda Halil Şekerci ve ekibi, üyelerinin verdiği güven oyu ile bir dönem için daha vize aldı.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, divan üyeliklerine ise Erdoğan Yalçın, Duran Şen ve Cumali Taş getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası oda çalışma raporu ve denetim kurulu raporu Birlik Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş tarafından okundu ve okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin de okunarak oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda gündem maddeleri sonrası gündem dışı konuşan Divan Başkanı ve Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, salgın döneminde kahvehanelerin ve oyun salonlarının en çok kapalı kalıp zarar gördüğünü dikkat çekerek, bu meslek dallarındaki esnafa doğrudan destek yada faizsiz kredi desteği verilmesi gerektiğini ifade etti.

Daha sonra seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Halil Şekerci ve ekibi üyelerinden aldığı güven oyu ile bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi. Hali Şekerci Başkanlığındaki Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odasında Ramazan Tiken, Feyzullah Kılbacak, Saffet Aktaş, Niyazi Tunç, Mehmet Ak ve Soner Şahin yönetim kurulu, Şaban Edip Anıtoğlu, İsmail Akyel ve İbrahim Erdoğan denetim kurulu olarak görev aldı.

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sonmanset.com sorumlu tutulamaz.