Son Manşet

CHP Mezitli A.Adayı Zehra Korkmaz:"İlk Kadın Başkan Olmak istiyorum"

CHP Mezitli Belediye Başkan Aday Adayı Çevre Mühendisi Zehra Korkmaz, Mezitli tarihinin ilk kadın belediye başkanı olmaya talip olduğunu söyledi.

03.11.2013

Karakter boyutu :

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

SON MANŞET GAZETESİ - CHP Mezitli Belediye Başkan Aday Adayı Çevre Mühendisi Zehra Korkmaz, Mezitli tarihinin ilk kadın belediye başkanı olmaya talip olduğunu söyledi.

CHP Mezitli Belediye Başkan Aday Adayı Zehra Korkmaz, ilçede vatandaşlarla ve esnafla buluştu. Mezitliye aynı gözlerle bakıyoruz diyen korkmaz Mezitli için projelerinin hazır olduğunu söyledi.

Partililerle birlikte esnafı tek tek ziyaret edip sorunları dinleyen Korkmaz, ‘Mezitlide gerçekleştirdiği ziyarette esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü . Zehra Korkmaz, ziyareti sırasında Mezitli’de yaşayan vatandaşlarımız sorunlarını görüş ve önerilerini bizimle paylaştı.

Zehra Korkmaz, “Öncelikle hedefimiz istek ve talepleri karşılamak ve sorunlara çare olmaktır. Biz göreve geldiğimizde Mezitlimizi her alanda hak ettiği yere taşıyacağız. Hayata geçireceğimiz projelerimizle esnafımızın da vatandaşlarımızın da sıkıntılarını çözeceğiz” dedi.

Sosyal belediyecilik

Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Korkmaz, “Kariyerimle, siyasi bilgi birikimimle, uzun yıllardır Mezitli’de yaşayan biri olarak hem sorunları hem de çözümlerini çok iyi biliyorum. Mezitli’ye en iyi hizmeti vereceğime inandığım için, ilçemizde CHP’li ilk kadın belediye başkanı olmak için göreve talibim. Esnafla, vatandaşla, köylüyle, öğrencisiyle, kadınlarla, gençlerle, yaşlılarla, engellilerle, meslek odaları ile, STK'larla, üniversitelerle, muhtarlarla yani toplumu oluşturan tüm kesimlerle işbirliği yaparak Mezitli’de çağdaş, şeffaf, sorgulanabilir, hesap verebilir vatandaş odaklı sosyal belediyeciliği gerçekleştirmek istiyorum. 7 gün 24 saat Mezitlimiz ve Mezitli hemşerilerimiz için çalışmak istiyorum. Mezitli’yi de, Mezitlilileri de,  çok seviyorum. Adaylık yarışında bir çevre mühendisi ve bir kadın olarak kendimi şanslı görüyorum” ifadelerini kullandı.


994 defa okundu.

    PAYLAŞ :
    13
Erdemli Belediye Başkanı Tollu, Öğrencilere Ödül Yağdırdı
Tarsus TSO 600 Öğrenciye Bayram Sevinci Yaşattı
Başkan Erdal Yüksel:
İbrahim Oyal ile Neslihan Celep’in nişan yüzüklerini Milletvekili Ahmet Uzun taktı
Tarsus İdmanyurdu, Turgutluspor'a Takıldı:1-1
AK Parti İlçe Yönetimi, Eski-Yeni Emeği Geçenlerle Kahvaltıda Buluştu
Toros Okulları ve Toros Üniversitesi Demet Akalın Konseriyle Coştu
Tarsus Şelale Soroptimist Kulübü Kaymakam Hasan Göç'e Projelerini Anlattı
Başkan Erdal Yüksel:"Galip Gelemediğimiz İçin Üzgünüz"
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Tarsus İdmanyurdu Kulübü’nün Başkanı Erdal Yüksel, Pazar günü oynadık...
Tarsus TSO 600 Öğrenciye Bayram Sevinci Yaşattı
Hazırlanan kırtasiye paketleri Tarsus Kaymakamı Hasan Göç, Emniyet Müdürü Haydar Çelik, Milli Eğitim Müdürü Ahmet ...
Erdemli Belediye Başkanı Tollu, Öğrencilere Ödül Yağdırdı
Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, 2014 YGS’de ilk 5 bine giren öğrencileri altınla ödüllendirdi. Bu gençler...