Son Manşet

Umut Cerrahi Tıp Merkezi Ortadoğu Hastanesi'ne Geçti

Tarsus Umut Cerrahi Tıp Merkezi el değiştirerek, bundan böyle Adana ve Mersin'de sağlık sektöründe ciddi anlamda yatırımları ve hizmetleriyle tanınan Ortadoğu Hastaneleri bünyesinde sağlık hizmetlerini sürdürecek.

27.03.2013

Karakter boyutu :

SELAHATTİN ÖZBOZKURT
 
SON MANŞET GAZETESİ - Tarsus Umut Cerrahi Tıp Merkezi el değiştirerek, bundan böyle Adana ve Mersin'de sağlık sektöründe ciddi anlamda yatırımları ve hizmetleriyle tanınan Ortadoğu Hastaneleri bünyesinde sağlık hizmetlerini sürdürecek.
 
Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi tanınmış İşadamı Sezgin Şahin, Sağlık hizmetinde güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş olan Ortadoğu hastanesinin, çalışanlarıyla bütünleşmiş, kurumsal kimliğiyle de ön plana çıkan, uluslar arası düzeyde örnek bir kuruluş olmanın gayreti içinde hizmetlerine devam ettiklerini söyledi.

 
Ortadoğu Hastanesi’nin etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir, sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluş olduğunu belirten Sezgin Şahin, ‘’Yeni bir ekip, yeni ve çağdaş anlayışla bundan böyle Umut Tıp Merkezi olarak bilinen sağlık kuruluşunda ORTADOĞU CERRAHİ TIP MERKEZİ olarak sağlık hizmetlerimizi sunmaya başladık’’ dedi.
 

24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermekte olduklarını belirten Sezgin Şahin, Tarsus halkına Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi olarak sağlık hizmeti vermekten büyük mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.


2430 defa okundu.

    PAYLAŞ :
    13
ADD Tarsus Şubesinin Cumhuriyet Gecesi Coşkulu Geçti
Pürnur Karaca,
Ali Özveren ve Tayyar Şen, Vali Çakacak'ı Ziyaret Etti
Tarsus HALK-DER'in Cumhuriyet Gecesi Muhteşem Geçti
Tarsus Rotary Kulübü’nün öğrencilere yönelik RYLA Eğitimi Yapıldı
Demir Leydi Emine Ülker Tarhan CHP'den İstifa Etti
Prof. Dr. Esat Arslan'dan Çarpıcı Bir Köşe Yazısı Daha:'Kürt Kuşağı Oluşurken'
Tarsus Emniyet Müdürlüğünde
Pürnur Karaca, "Tarsus ve Çamlıyayla Anıları" Kitabında Okurlarıyla Buluştu
Pürnur Karaca, Tarsus ve Çamlıyayla Anıları adını taşıyan kitabının tanıtımı için Tarsus Antik Sahaf Kitabevi’ndek...
ADD Tarsus Şubesinin Cumhuriyet Gecesi Coşkulu Geçti
ADD Tarsus Şube Başkanı Munise Banu Ertoprak, Yıldırımlar Otantik restaurantta düzenlenen gecede yaptığı konuşmada...