Son Manşet

Mustafa İlhan, Kaymakam Güldibi'ni Ziyaret Etti

Kaymakam Orhan Şefik Güldibi ise, Tarsus Özel Özel İdare Müdürlüğü görevine atanan Mustafa İlhan'a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, ''Tarsus'un köylerine en güzel hizmetlerin getirilmesi, köylerimizin mevut sorunlarının köklü bir şekilde çözüme kavuşturulması konusunda hep birlikte

28.05.1900

Karakter boyutu :

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

 
Son Manşet(Haber Merkezi)- Geçtiğimiz günlerde Tarsus Özel İdare Müdürlüğü görevine atanan Mustafa İlhan, Kaymakam Orhan Şefik Güldibi'ni ziyaret etti.
 
Tarsus Özel İdare Müdürü iken Çamlıyayla Özel İdare Müdürlüğü görevine atanan Şemsettin Erdoğan'ın yerine atanan Çamlıyayla eski Özel İdare Müdürü Mustafa İlhan, Çamlıyayla'da görev yaptığı süre içinde çok güzel projelere imza attığını belirterek, ''Bundan sonra Tarsus Özel İdare Müdürü olarak, Kaymakamımız Orhan Şefik Güldibi'nin önülüğünde yepyeni projelerin hayata geçirilmesi için yoğun bir şekilde çalışaağız'' dedi.
 
Kaymakam Orhan Şefik Güldibi ise, Tarsus Özel Özel İdare Müdürlüğü görevine atanan Mustafa İlhan'a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, ''Tarsus'un köylerine en güzel hizmetlerin getirilmesi, köylerimizin mevut sorunlarının köklü bir şekilde çözüme kavuşturulması konusunda hep birlikte çalışacağız'' dedi.
 
Tarsus'a hizmet konusunda herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapması gerektiğini ifade eden Kaymakam Orhan Şefik Güldibi, ''Tarsus ve Tarsus'ta yaşayanlar hizmetlerin en güzeline layıktır. Bundan hareketle özellikle köylerimizin sorunlarının ortadan kalkması için daha çok çalışacağız'' şeklinde konuştu.


494 defa okundu.

    PAYLAŞ :
    13
İbrahim Oyal ile Neslihan Celep’in nişan yüzüklerini Milletvekili Ahmet Uzun taktı
Tarsus İdmanyurdu, Turgutluspor'a Takıldı:1-1
AK Parti İlçe Yönetimi, Eski-Yeni Emeği Geçenlerle Kahvaltıda Buluştu
Toros Okulları ve Toros Üniversitesi Demet Akalın Konseriyle Coştu
Tarsus Şelale Soroptimist Kulübü Kaymakam Hasan Göç'e Projelerini Anlattı
Nur İçinde Yatsın:SESİM SARPKAYA, 7'nci Yılında Rahmet ve Dualarla  Anıldı
ÇAĞ Koleji, Yöneticileri Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir'i Ziyaret Etti
Milletvekili Ahmet Uzun, KTM Grup Başkanı Halil Gök'le Buluştu